KONST / Litografier / Färglitografi 13229165
nr 1322 9165
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 10/50. Motivet: 68x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:52:04
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)